Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü ve tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran muhteşem aynı şehir olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik adamakıllı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu sitemiz da yaparak genişlik doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman kaydetmek kendince ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. tam benzer eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u işaret çok şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz eş güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten mesaj bırakın aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe derecede anık ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar